Category: Rock

8 thoughts on “ A E Din Sa Shum Të Du - Shaban Rogaçi, Afërdita Demaku - Dueti (Cassette) ”

  1. Sep 17,  · Afërdita Demaku nuk e ka ndërmend të ndalet. Vitet e saj janë veç numra, ku këngëtarja çdo ditë e më shumë vetëm po rinohet, shkruan “Kosovarja”. Pas humbjes së kilogramëve, Afërdita ka ndryshuar edhe stilin e saj duke u barazuar me vajzat e reja. Pas një sezone të .
  2. Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK), ditë më parë ka nisur të publikojë të ardhurat financiare si dhe pasuritë e ndryshme të zyrtarëve shtetëror. Anëtari i Bordit në Fondin e Kursimeve Pensionale të Kosovës, Ymer Ymeri ka deklaruar dy shtëpia dhe gjashtë banesa, dy nga këto të fundit në pronësi të fëmijëve të tij. Ymeri nuk qëndron [ ].
  3. Dec 28,  · Nëse futesh dhe sheh lajmet e fundit në çdo portal, kudo është duke u shkruar e komentuar për dasmat e papritura, të befasishme të disa personazheve të njohura për publikun shqiptar. Fillimisht ishte dasma surprizë e Angela Martinit, më vonë fejesa e Adelina Tahirit e së fundmi propozimi për martesë që iu bë Afërdita Dreshajt.
  4. Duhet shum, për me duru E jo çdo kuj kritikime me, i dhuru Disa, njerzve,shum her çdo,sen ja kom,toleru Sa shum njerz kon dasht mem, poshtru Nashta un gjithmon i, njëjt kom,qëndru Se ato që ndryshojn, e kon të vështir për, me mbijetu Sa shum koh po kalon, e ka kalu Tash ësht çasti një, lamtumir të, shkuarës me.
  5. Hoxhë Osman Musliu, në Info Magazine të Klan Kosovës, ka thënë se duhet ndërtuar patjetër xhamia në qendër të Prishtinës, dhe se sipas tij ajo duhet të emërohet Shaban Jashari. Ai ka deklaruar se ata që kanë nisur peticion për ta ridizajnuar këtë objekt qëllim final e kanë që xhamia të .
  6. Afërdita Dreshaj një princeshë e vërtetë; Jakub e surprizon në mënyrën më të bukur. Showbiz. Që në ditën që u martuan duket se midis këtij çifti ka një dashuri të vërtetë dhe shumë të madhe. Nuk është hera e parë që Jakub e surprizon Afërditën, mos harroni .
  7. Oct 17,  · Anila Mimani – E ta dish sa shumë të dua bagzi94 October 17, Anila Mimani – E ta dish sa shumë të dua T+ Prevodi .
  8. Oct 02,  · Tu e ndreq jeten tande Po le pak vend per mua Edhe n’zemren tane. REF.: Kush te don ma shum se motra Ty o vllau i jem A e din qe s'kalon dita Ty vlla pa t'permend Kush ta din hallin si motra Ty o vllau i jem A e din se nat e dit une t'kam n'zemren tem II. Kur ishim te vegjel Sa shume jemi dasht’ Ishte koh’ e bukur Kurr’ merzi s’kam pas.5/5(11).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Design & Developed By Themeseye